Strona główna BIP Misja Organizacja i Zarząd Historia Skargi i wnioski Kontakt
Szpital Powiatowy
Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Zespół Pracowni Diagnostyki Obrazowej
Rehabilitacja ambulatoryjna i stacjonarna
Mammografia i programy profilaktyczne
Pogotowie Ratunkowe
Stacja Dializ
Zakład Opiekuńczo Leczniczy
Zakład Opieki Paliatywnej
Laboratorium Centralne
Druki do pobrania
Cennik
Fundusze Europejskie
Zamówienia publiczne
Zapytania ofertowe

Informacja dotycząca cateringu w szpitalu. AKTUALIZACJA
31 stycznia wygasła dotychczasowa, wieloletnia umowa na dostawy posiłków cateringowych dla pacjentów szpitala, dostarczanych przez Centrum Usług Cateringowych Daria Krysztofiak-Głodas z Krotoszyna.


W imieniu Pacjentów i Personelu szpitala dziękujemy za wieloletnią współpracę firmie Centrum Usług Cateringowych Daria Krysztofiak-Głodas.

Od 1 lutego, na okres jednego miesiąca, podpisana została umowa z firmą Sklep Spożywczo-Przemysłowy Piekarnia Ciastkarnia Restauracja „Diamentowy Młyn” z Jaraczewa, który obecnie dostarcza posiłki dla pacjentów.

W tym czasie SPZOZ w Krotoszynie przeprowadzi ogłoszone postępowanie przetargowe na „Sporządzenie, dostarczenie i dystrybucję posiłków dla pacjentów hospitalizowanych w placówkach Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie” na okres 36 miesięcy od 1 marca 2019 r. Szczegóły zamieszczone zostały na stronie BIP szpitala.
Oferty firm przyjmowane są w sekretariacie administracji szpitala przy ul. Młyńskiej 2, w terminie do 14 lutego 2019 r., godz. 11.30.

Powrót