Strona główna BIP Misja Organizacja i Zarząd Historia Skargi i wnioski Kontakt
Szpital Powiatowy
Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Zespół Pracowni Diagnostyki Obrazowej
Rehabilitacja ambulatoryjna i stacjonarna
Mammografia i programy profilaktyczne
Pogotowie Ratunkowe
Stacja Dializ
Zakład Opiekuńczo Leczniczy
Zakład Opieki Paliatywnej
Laboratorium Centralne
Druki do pobrania
Cennik
Fundusze Europejskie
Zamówienia publiczne
Zapytania ofertowe

Podsumowanie unijnego projektu
12 grudnia w Zakładzie Leczniczego Usprawniania przy ul. Bolewskiego odbyła się konferencja prasowa podsumowująca uczestnictwo szpitala w unijnym projekcie: Poprawa infrastruktury ochrony zdrowia poprzez doposażenie SPZOZ w Krotoszynie w nowoczesny sprzęt medyczny.

Dzięki temu projektowi, na poszczególne oddziały szpitalne zakupiono 311 sztuk sprzętu, w tym - 118 łóżek elektrycznych, które w znacznym stopniu poprawiają komfort pobytu pacjentów w szpitalu. Jest to największy, jednorazowy zakup łóżek w historii szpitala.

Nowy sprzęt trafił również do Zakładu Leczniczego Usprawniania czyli naszej rehabilitacji ambulatoryjnej.

Podczas konferencji przedstawiono charakterystykę całego projektu, ekipa rehabilitantów zaprezentowała w jaki sposób działają niektóre nowe sprzęty.

Zobacz charakterystykę projektu


Informacja o sprzęcie zakupionym dla Zakładu Leczniczego Usprawniania


W konferencji, którą prowadził Sławomir Pałasz - rzecznik prasowy SPZOZ w Krotoszynie udział wzięli: Krzysztof Kurowski - dyrektor SPZOZ w Krotoszynie, Dariusz Markowski – zastępca dyrektora ds. techniczno-inwestycyjnych, Renata Marszałek-Popiel - kierownik Zakładu Leczniczego Usprawniania, Martyna Marciniak – specjalista w dziale technicznym, osoba odpowiedzialna za projekty unijne w SPZOZ, Mirosław Lindner – zastępca kierownika działu technicznego.

Powrót